Про нас

 

Ми – це інновації, креатив, ексклюзив, турбота і увага до потреб споживача, а також досвід, працьовитість, розвиток і постійне навчання.

Бізнес-ідея компанії полягає в тому, що харчування людини – завжди актуальне питання. Так, ця ідея стара, як світ. Але питання якості і корисності, доцільності і навіть зцілення та відновлення здоров’я шляхом смачного і зручного харчування – ось основа нашої ідеї.

Напрямок нашої діяльності – виробництво продуктів харчування. Це енергетичні суміші та батончики, сухі чаї та смузі, сиропи, крем-мед, напівфабрикатні суміші для подальшого виготовлення їжі.

Продукція виготовляється за ексклюзивною формулою для кожної позиції продукту, має зручне пакування (одноразова порція) і орієнтована на звичайного користувача для конкретних умов споживання. Фасування – порційні батончики, саше з сухими сумішами, сиропами, кремами, гелями та соусами. Такі продукти мають значні терміни зберігання, бо їх складові компоненти проходять дегідратацію, або сублімацію. А деякі види продуктів мають чудові лікувальні властивості і їх сьогодні дуже потребують наші захисники, що отримали поранення, контузії, втратили багато крові і фізичних сил.

Наші технологи-винахідники особливих формул виготовлення всіх видів продуктів мають багаторічний досвід роботи з сумішами та отримання ефекту від користування продуктом. Шляхом кропіткого дослідження результатів були виведені найбільш доцільні формули і пропорції складових. Наше виробництво започатковане, щоб дати світу нову сторінку в історії і культурі споживання і відновлення.

Головне наше завдання – задовільнити потреби в насиченні організму корисними вітамінами, жирами, протеїнами, клітковиною, в наповненні енергією, та в стабілізації нервової системи і обміну речовин.

Існують нагальні проблеми, пов’язані зі споживанням їжі: неправильне харчування дітей, підлітків, студентів; незбалансованість і шкідливість багатьох продуктів, популярних особливо серед молоді; досить тривалий період післяопераційного відновлення, та реабілітації, особливо для військових; шкідливість необхідного постійного вживання медикаментів для людей похилого віку. Ці, та багато інших викликів, з якими стикаються люди, можуть бути вирішені за допомогою наших продуктів, оскільки їх рецептура складена за формулами балансування і взаємодії складових, та їх впливу на організм, що є нашим винаходом і ексклюзивом. Все натуральне і ніякої синтетики та хімії!

Основні наші споживацькі напрямки: дитяче та дієтичне харчування, їжа для військових, спортсменів, споживання особливих сумішей для відновлення здоров’я травмованих і поранених в шпиталях і лікарнях (кровотворення, неврологія, обмін речовин і прискорення результату лікування).

Профессор В.Б. Беликов сказал:

Не от болезней, а для здоровья

И мы ответили:

Мы согласны!!!

Вот магазин нашей продукции Перейти сейчас . Там есть все необходимое